Festiwal Nauki i Sztuki – gra boccia

Dnia 17 listopada br. Nasza szkoła, razem z AWF Poznań i innymi ośrodkami z Poznania i okolic, wzięła udział w organizacji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki. Tematem warsztatu przedstawionym na Festiwalu była gra boccia i jej wykorzystanie w celach terapeutycznych,  rekreacyjnych, sportowych oraz integrujących środowiska osób ze specjalnymi potrzebami i osób pełnosprawnych. Ta tematyka jest nam szczególnie bliska ze względu na duże zainteresowanie boccią w Naszej szkole. Od wielu lat organizujemy cykliczne Turnieje Bocci, które cieszą się dużym zainteresowaniem.  

Przekazujemy zainteresowanym link na YouTube do całego warsztatu.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielem zaangażowanym w propagowanie bocci.

https://www.youtube.com/watch?v=apR1Ig54ZVQ

aby Państwo nie musieli oglądać całego warsztatu, podajemy dokładne czasy w których są nagrane ćwiczenia i prezentacja naszej szkoły:

prezentacja szkoły
13:10
ćwiczenia
1:05:10
1:10:26

Aleksandra Jankiewicz-Warkocka

Katarzyna Kozakiewicz

Skip to content