Orzeł Matematyczny

12 października uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” stworzonym wyłącznie dla szkół podstawowych.

Organizowanie tego typu konkursu urozmaica program zajęć, stanowi cenne rozszerzenie programu nauczania, jednocześnie popularyzuje naukę przez zabawę. Pozwala również porównać poziom swojej wiedzy z rówieśnikami z terenu całej Polski.
Naszą szkołę reprezentowało w sumie 51 uczniów z klas IV – VIII.
Wyniki konkursu poznamy najpóźniej 31 grudnia 2021 roku.
W tym konkursie nie ma przegranych.
Uczniowie uczestniczący w ogólnopolskim konkursie, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplom uznania. Najlepsi otrzymają tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu, dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Już nie możemy doczekać się wyników i kolejnej edycji konkursu!                                                                                Natalia Baer – Grzeszkowiak

Skip to content