TURNIEJ BOCCI

Dnia 12 października br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Integracyjnym Turnieju Bocci zorganizowanym przez ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu. Głównym celem zawodów był powrót do sportowej rywalizacji oraz sprawdzenie swoich umiejętności po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią. W zawodach wzięły udział dwie drużyny z naszej szkoły tj. Skaczące Czwóreczki w składzie Zuzia Wachocz, Antek Wesoły oraz Ala Socha oraz Niebiescy SP4 w składzie Mikołaj Malanowski, Mateusz Bajoński, Marta Hofman i Jakub Zieliński. Po emocjonujących zawodach drużyna Niebiescy SP4 zajęła fantastyczne III miejsce, a Skaczące Czwóreczki zajęły miejsce szóste. Bardzo się cieszymy z tego sukcesu i nie możemy się doczekać następnych zawodów.

Aleksandra Jankiewicz-Warkocka,

Agnieszka Ewertowska

Justyna Gordon

Wiktoria Szwanka

Skip to content