Informacja dla rodziców – świetlica szkolna

Szanowni Państwo,
w związku z zapewnieniem przez szkołę możliwości korzystania ze świetlicy szkolnej dla uczniów klas IV-VIII (w holu szkoły), zwracamy się z prośbą do Rodziców, których dzieci będą uczęszczały do świetlicy w roku szkolnym 2021/2022 o pobranie Karty Zgłoszenia (u wychowawców świetlicy – hol szkoły) wypełnienie jej i złożenie u nauczycieli wychowawców świetlicy w holu szkoły. Karty należy złożyć w pierwszym tygodniu nauki.
Kartę składają opiekunowie, których dzieci będą uczęszczały w stałych godzinach przed i po lekcjach.
W holu szkoły będą mogli przebywać uczniowie przed i po zajęciach oraz uczniowie, którzy mają okienko w zajęciach.
Przypominamy, że świetlica szkolna w holu szkoły jest czynna w godzinach 7.30-16.00. Regulamin świetlicy dostępny na stronie w Strefie Rodzica

Świetlica dla uczniów klas 0-III bez zmian.