Konkurs sportowy

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w konkursie sportowym Samorządu Uczniowskiego.
1. Udział w konkursie wziąć mogą wszyscy uczniowie klas 4-8.
2. Konkurs polega na codziennym wykonywaniu i rejestrowaniu zadań przez okres 10 dni (okres 21 do 30 kwietnia).
3. Zadania:*kroki – każde 1000 kroków – 1 punkt (muszą być one udokumentowane screenem z aplikacji lub zdjęciem np: z zegarka),*przysiady – 10 przysiadów – 1 punkt (dziennie można wykonywać przysiady maksymalnie przez minutę i muszą być one udokumentowane filmikiem, przysiady muszą być wykonane poprawnie).
4. Obydwa zadania można wykonywać jednego dnia.
5. Filmiki i zdjęcia wysyłane mogą być każdego dnia lub podsumowane w dniu końcowym, jednak wtedy należy nanieść na nie daty dni w których zostały wykonane.
6. Filmy i zdjęcia należy wysłać na maila: samorzad.uczniowski@czworka.edu.pl lub w razie niepowodzenia umieścić je na dysku współdzielonym swojej klasy (lub swoim) i podesłać link udostępniający na podanego wcześniej maila.
7. Czas realizacji od 21 kwietnia – czas rozpoczęcia do 30 kwietnia – czas końca konkursu. Jest to jednocześnie ostateczny termin wysyłki materiałów (filmów i zdjęć).
8. Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca – z najwyższą ilością punktów.
9. Wszystkie sprawy nie ujęte w regulaminie rozstrzyga komisja konkursu.

Życzymy powodzenia!