I CHARYTATYWNY MECZ W PIŁKĘ KOSZYKOWĄ

22 lutego 2018 r. w hali Unii Swarzędz odbył się I MECZ CHARYTATYWNY KOSZYKÓWKI pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz Pana Mariana Szkudlarka. Była to akcja charytatywna dla uczniów z niepełnosprawnością Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu.

Na stadionie zmierzyli się nauczyciele, rodzice, uczennice ze swarzędzkiej czwórki z koszykarkami Lidera Basket Swarzędz. Po emocjonującej grze Liderki zwyciężyły 47 do 45. Zwycięzcy otrzymali przechodni puchar ufundowany przez Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 Panią Elżbietę Wieczorek.

Rozgrywkom towarzyszyło moc atrakcji. Mogliśmy wziąć udział w zabawach sportowo-integracyjnych dla dzieci i rodziców, spróbować pysznych ciast z kawiarenki i wykonać pamiątkowe zdjęcia w foto budce wystawionej przez Pana Remigiusza Blachnio. W przerwach między kolejnymi częściami meczu uczestniczyliśmy w licytacjach m.in. piłki z autografami zawodników Lidera Swarzędz i okolicznościowych  koszulek .

Podczas imprezy udało się zebrać prawie  5.000zł, a całkowity dochód z akcji został przekazany na doposażenie sal rehabilitacyjnych i wycieczki uczniów oddziałów specjalnych.