Promocja zdrowia‎ > ‎

Uzależnia mnie tylko sport!

opublikowane: 21 maj 2016, 07:29 przez Agnieszka Ewertowska   [ zaktualizowane 21 maj 2016, 07:52 ]

Zapraszam wszystkich biegających rodziców wraz z dziećmi z naszej czwórki do kolejnej edycji!!!


Uzależnieni tylko od sportu

Uwaga Uzależnieni!
Długo czekaliśmy, aż będziemy mogli oficjalnie ogłosić to, na co wszyscy od dawna czekaliście: Startuj
Od 28 maja do 26 czerwca będziemy spotykali się z Wami podczas organizowanych dla Was i Waszych dzieciaków rodzinnych biegów. Będą nagrody i niespodzianki, śmiech, emocje i dobra zabawa!

Zaczynamy już 28 maja w Wyrzysku, 4 czerwca będziemy w Krajence, 11 czerwca w Wysokiej, a 18 – w Chodzieży. To skład pierwszego subregionu.
Druga grupa to dwa bardzo mocne biegowo ośrodki podpoznańskie: Kostrzyn i Swarzędz. W Swarzędzu widzimy się 12 czerwca, na Kostrzyn przyjdzie pora sześć dni później, 18 czerwca. 
W tej edycji Uzależnionych nie zabraknie powiatu śremskiego (piękną datę 4 czerwca uczcimy bieganiem właśnie w Śremie), bawią się z nami także Powidz (5 czerwca) i Września (19 czerwca). To, jak zwykle mocny, subregion nr 3. 
Perzów, Ceków-Kolonia i Godziesze Wielkie – te nazwy doskonale już znacie. Tam, odpowiednio 28 maja, 5 czerwca i 19 czerwca, pobiegną po zdrowie zawodnicy z subregionu czwartego. 
Piąty subregion zawsze biegnie na piątkę i nie inaczej będzie tym razem: widzimy się w Międzychodzie (29 maja), Miejskiej Górce (11 czerwca) i Śmiglu (19 czerwca). 
Tym razem to jednak nie koniec. 25 czerwca – nie zdradzimy jeszcze gdzie – zaprosimy Was na Finał Finałów.

Głównym organizatorem kampanii pozostaje Departament Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Podczas biegów wspierać nas będą samorządowcy z miejscowości, w których się spotykamy, a nad całością opiekę roztacza Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

O wszystkim, co będzie się za naszą sprawą działo przez ponad miesiąc, dowiecie się z naszej strony internetowej, z naszego Facebooka oraz ze współpracujących z nami mediów. Warto nas czytać, bo na naszym profilu tradycyjnie już nie zabraknie konkursów. Rozdamy – uwaga! - 60 bonów na zakupy, 60 worków sportowych i 30 kubków termicznych. Już niebawem na Facebooku zamieścimy regulamin konkursów.

Wszystkie szczegóły – i odpowiedzi na wszelkie pytania – będzie można znaleźć na znanej Wam doskonale stronie www.uzalezniamnietylkosport.pl. Wchodźcie także regularnie na nasz profil.

Do zobaczenia podczas biegów! Team Uzależnia Mnie Tylko Sport – Wiosna 2016

Comments