Promocja zdrowia‎ > ‎

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców

opublikowane: 7 paź 2017, 11:22 przez Agnieszka Ewertowska   [ zaktualizowane 7 paź 2017, 22:14 ]
    26 września 2017r. na boiskach między SP 4 a SP 3 odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Jako pierwsze wystartowały dziewczynki, każda z ośmiu zawodniczek miała do pokonania 800m. Nasze reprezentantki zrobiły to bardzo szybko znacznie wyprzedzając wszystkie rywalki i tym samym zdobywając I miejsce i awans do Finału Powiatu. Naszą szkołę reprezentowały (Olga Nowakowska, Zofia Konon, Julia Jakubowska z klasy VI f, Zuzanna Greser z klasy VI b Monika Kozłowska i Ula Pogodzińska z klasy VI d, Amelia Czarnota i Zofia Ewertowska z klasy V c oraz Ola Gwiazda z klasy V d. W Finale Powiatu, który odbył się w Kórniku 29 września naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Greser, Monika Kozłowska, Ula Pogodzińska, Klaudia Karpińska z klasy VII c, Zuzanna Loba, Julia Sacha, Amelia Ludwiczak z klasy VI e oraz Oliwia Janicka z klasy V a.

Chłopcy w składzie Bartosz Szukalski, Filip Jędrzejczak, Jan Hoffmann, Maciej Źródelny z klasy VI e, Marcel Olejniczak z klasy VI d, Tomasz Pawlaczyk z klasy VI c, Mateusz Adamczyk i Mateusz Wolak z klasy V c oraz Wojtek Wielicki z klasy VI b. Chłopcy po zaciętej rywalizacji zdobyli III miejsce.

WSZYSTKIM BIEGACZOM GRATULUJEMY !!!                                                                                                                                        Agnieszka Ewertowska
Comments