Promocja zdrowia‎ > ‎

MISTRZOSTWA POWIATU W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

opublikowane: 3 sty 2019, 12:53 przez Agnieszka Iskra

W poniedziałek 15 październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w pływaniu drużynowym. Zawody odbyły się na basenie w Kórniku.
    Liczna reprezentacja naszej szkoły startowała w czterech kategoriach: dziewczęta rocznik 2006 i młodsze: Maja Janik, Weronika Stachowiak Amelia Czarnota, Zofia Ewertowska, Karolina Maj, Gabriela Ścibek- dziewczęta wywalczyły 11 miejsce.
    Reprezentacja chłopców rocznik 2006 i młodsi w składzie: Borys Gieparda, Brajan Kroczyński, Mateusz Adamczyk, Mikołaj Adamczyk, Nikodem Lewandowicz, Antoni Szlabs zajęła siódme miejsce.

Startowali także nasi najstarsi uczniowie W kategorii dziewcząt rocznika 2003-2005 zajęliśmy 10 miejsce. Reprezentowały nas: Hanna Koszałka, Amelia Ludwiczak, Marcelina Paluszak, Jessica Faber.

Reprezentacja chłopców  w tej samej kategorii wiekowej w składzie: Tomasz Kominek, Filip Adamczyk, Maciej Źródelny, Jan Hoffmann, Patryk Kuhn, Dawid Kozak zajęła także 10 miejsce.

Gratulujemy determinacji i woli walki !!!