Nauczyciele

Nazwisko i imię nauczyciela

Prowadzone zajęcia

Adamska Beata

wychowanie przedszkolne

Adamska Izabela

edukacja wczesnoszkolna, historia

Adamska-Brodecka Joanna

nauczanie specjalne

Baer Natalia

matematyka

Bartczak Jadwiga

matematyka

Bazaniak Joanna

nauczanie specjalne

Bednarek Kazimiera

 edukacja wczesnoszkolna

Berłowska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Boniecka Maria

zajęcia techniczne

Brodziak Beata

edukacja wczesnoszkolna

Brząkała Natalia

nauczanie specjalne, przyroda

Buchholz Lidia

język polski

Budziński Piotr

historia

Bugajska Beata

nauczanie specjalne

Chrzanowska Emilia

logopedia

Cygan Katarzyna

nauczanie specjalne

Czajka Weronika

pedagog

Czyż – Pakuła Barbara

edukacja wczesnoszkolna

Dębska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

Dunajewska Faustyna

przyroda

Dunikowski Patryk

wychowanie fizyczne

Ewertowska Agnieszka

wychowanie fizyczne

Gajda Ewa

wychowanie fizyczne

Gładysiak Małgorzata

bibliotekarz

Hernacka Danuta

edukacja wczesnoszkolna

Hyża Joanna

język angielski

Iskierska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Iskra Agnieszka

świetlica

Jabłońska Monika

edukacja wczesnoszkolna

Jagielska-Ryszczyńska Dorota

język polski, nauczanie specjalne

Jankiewicz Aleksandra

rehabilitacja

Jędrzejak Dorota

bibliotekarz

Jędrzejczak Teresa

przyroda

Kasperkowiak Danuta

język polski

Kaźmierczak Lucyna

nauczanie specjalne

Kisiel Julita

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Kisiel Małgorzata

psycholog

Klepacz Tomasz

wychowanie fizyczne

Knopik Ludmiła

nauczanie specjalne

Kolankiewicz Anna

edukacja wczesnoszkolna

Koperska Renata

przyroda

Korbik-Ludwiczak Monika

nauczanie specjalne

Korzeniowska Klapa Agata

rewalidacja

Kot Jerzy

nauczanie specjalne

Kozakiewicz Katarzyna

wychowanie fizyczne, rehabilitacja

Kozłowska Alicja

religia

Kuzemko Jolanta

rehabilitacja

Lewandowska Joanna

rewalidacja

Leżańska Leonarda

edukacja wczesnoszkolna

Łaba Anna

religia

Łukasik Arleta

edukacja wczesnoszkolna

Majcher Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Małecka Ewelina

świetlica

Matela Izabela

edukacja wczesnoszkolna

Matusiak Dorota

edukacja wczesnoszkolna

Michalak   Wiesława

rewalidacja

Miszkiel Mirosława

religia

Narożna Elżbieta

muzyka

Nowak Alicja

edukacja wczesnoszkolna

Nowak Arleta

matematyka

Nowak Grażyna

język polski

Ostatkiewicz-Mostek Ilona

nauczanie specjalne

Palewodzińska Ligia

plastyka

Pasek-Gałuszka Izabela

język polski

Perła-Grajek Anna

pedagog

Piechocka Magdalena

zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

Piechowiak Barbara

edukacja wczesnoszkolna

Pluta-Dąbrowska Anna

świetlica

Polowczyk Marcin

religia

Radka Aleksandra

język angielski

Radziej-Rezler Beata

edukacja wczesnoszkolna

Ruszkowska Agata

nauczanie specjalne

Ruszkowska Paulina

nauczanie specjalne

Scheller Aleksandra

język polski, logopedia

Sierant Julita

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

Sikorska Maria

wychowanie przedszkolne

Sobczak Lidia

nauczanie specjalne

Socha Marcin

zajęcia komputerowe

Sokołowska Agnieszka

logopedia

Springer Natalia

język angielski

Stasiak Piotr

język angielski

Szwanka Maja

nauczanie specjalne

Szybaj Łukasz

wychowanie fizyczne

Śrama Elżbieta

matematyka

Świątek Dorota

religia

Tarasiewicz Sylwia

język angielski

Wadowska-Smyczyńska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Wagner Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

Wałejko Renata

edukacja wczesnoszkolna

Waszak Marzena

edukacja wczesnoszkolna

Wieczorek  Magdalena

wychowanie przedszkolne

Wieczorek Elżbieta

nauczanie specjalne

Wittke Katarzyna

świetlica

Zachmyc-Rogacka Aneta

przyroda

Zgórecka Anna

edukacja wczesnoszkolna

Podstrony (1): Diagnoza po 2015/2016