Wielkanoc już tuż, tuż – uczniowie 2c w kolejnym projekcie eTwinning

Ostatnie zadanie projektu to wielkanocne śniadanie. Zrobiliśmy przepyszne kanapki i myszki z jajek:)

Dla naszej partnerskiej szkoły przygotowaliśmy świąteczne kartki. Bardzo się postaraliśmy . Zobaczcie wyniki naszej pracy:)

Przygotowaliśmy świąteczne puzzle, które zostaną przetworzone cyfrowo i będziemy mogli je układać.

Kolejne nasze zadanie to wykonanie logo projektu. Jesteśmy pomysłowi:)

Uczniowie klasy 2c wykonali reklamę nowego projektu.

Nadchodzi Wielkanoc, a z nią nasz wielkanocny projekt, który będzie radosny, twórczy i kolorowy.
W oczekiwaniu na zbliżające się święta zrealizujemy ciekawe aktywności projektowe, które w interdyscyplinarny sposób połączą narzędzia cyfrowe z pracą zespołową. W trakcie projektu nasi uczniowie zaprojektują między innymi cyfrowe puzzle o tematyce świątecznej, stworzą galerię wielkanocnych ozdób oraz wspólnie napiszą opowieść w formie książeczki elektronicznej o świątecznych przygodach wybranego bohatera.