Informacje dla rodziców dzieci oddziałów przedszkolnych i uczniów klas pierwszych

Szanowni Państwo informujemy, że listy oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych do szkoły 30 sierpnia . Podręczniki oraz ćwiczenia uczniowie klas pierwszych otrzymają we wrześniu od wychowawców . Jeśli uczniowie będą uczęszczać na lekcje religii podręczniki należy zakupić w księgarni. O wyprawce ( zeszyty, bloki, kredki, farby i tp. ) wychowawcy poinformują Państwa w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego będzie pod koniec sierpnia na naszej stronie. Dostęp do dziennika elektronicznego będzie możliwy po pierwszych zebraniach z rodzicami.