Zakończenie roku szkolnego w oddziałach edukacyjno – terapeutycznych

W 23 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów oddziałów edukacyjno – terapeutycznych. Uroczystość rozpoczął krótki koncert gry na bębnach, następnie pani Dyrektor w kilku słowach opowiedziała o mijającym roku szkolonym i życzyła wszystkim udanych wakacji. Uczniowie otrzymali z rąk wychowawców nagrody.
Czworo uczniów z klasy VIII w tym roku szkolnym zakończyło naukę w naszej szkole. . Młodzież z żalem  pożegnała się ze szkołą.
W drugiej, bardziej rozrywkowej części uroczystości, zebrani goście obejrzeli przedstawienie „Koncert życzeń” w wykonaniu uczniów i nauczycieli klas specjalnych.
 Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji odpoczną oni i zregenerują siły do dalszej pracy.
								Lucyna Kaźmierczak