Majowe Święta

Poczet sztandarowy pod opieką pana Tomasza Klepacza godnie reprezentował naszą "Czwórkę" podczas Gminnych obchodów Świąt Majowych na swarzędzkim rynku, a 4 maja w naszej szkole odbyła się Akademia z okazji Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie z klas 4b, 5a, 6c i 7c krótko przypomnieli nam o znaczeniu tego dnia poprzez występ recytatorski, muzyczny i prezentację. Zaproszeni do obejrzenia występu byli uczniowie klas 1-3 oraz oddziałów 0, którzy z zainteresowaniem słuchali i oglądali to,co przedstawiali ich starsi koledzy i koleżanki.10 i 11 maja występy z zainteresowaniem obejrzeli uczniowie klas IV - VIII. Mamy nadzieję, że każdy zawsze i wszędzie będzie pamiętał o tym tak ważnym dla Polski wydarzeniu.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym, zarówno uczniom  jak i nauczycielom.

Monika Ludwiczak