Turniej Bocci

27 kwietnia br. w Naszej Szkole odbył się Integracyjny Turniej Bocci o Puchar Dyrektora SP4, w którym wzięło udział 8 zespołów.
2 zespoły z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej im. Zbigniewa Tylewicza w Poznaniu, 2 zespoły “Tygrysy” i “50” z Zespółu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Poznaniu, 1 zespół  Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Leszka Grajka w Swarzędzu oraz 3 zespoły z Naszej szkoły: “Banany”, “Wesołe Ćzwóreczki i Drużyna Przyjaciół”.
Po emocjonujących rozgrywkach w grupach, do fazy finałowej dostały się 2 zespoły z SOSW w Poznaniu i 2 zespoły z Naszej Szkoły.
Po zakończeniu rywalizacji na podium uplasowały się 3 najlepsze zespoły:

I miejsce – SOSW w Poznaniu – Drużyna 2
II miejsce – SOSW w Poznaniu – Drużyna 1
III miejsce – SP4 w Swarzdzu – Drużyna Banany w składzie: Zuzia Wachocz, Marcel Jankowiak, Norbert Pawlak i Jakaub Zieliński

Bardzo się cieszymy, że Nasza najmłodsza drużyna “Wesołe Czwórecki” w składzie Kornelia Frąckowiak, Maja Pobuta i Oskar Wojtyczka, która debiutowała na zawodach poradziła sobie ze stresem i zdobyła zasłużone 4 miejsce.

Zwycięzcy otrzymali Puchary i albumy, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Panią Dyrektor.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i do zobaczenia na następnym Turnieju!

Organizatorzy Turnieju


Skip to content