Cztery pory roku

Dnia 25 kwietnia dziewczyny z kółka teatralno-filmowego (wraz z opiekunem koła- p. Alicją Kubiak-Kwaśny) oraz chłopcy z klasy VI B przygotowali przedstawienie dla najmłodszych z naszej szkoły- dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas 1. Tematyka występu, oparta na bajce Zbigniewa Mikołajko: "Bajki o czterech porach roku" podkreślała jak ważne są wszystkie pory roku. W zmienne i czasami kapryśne siostry wcieliły się: Wiosna - Maja Krakowiak, Lato - Natasza Grabka, Jesień - Kinga Sobucka, Zima - Maja Królikowska. Ich  rodziców zagrały Anastazja Kłosowicz jako Pogoda oraz Barbara Walasik jako Rok. Natomiast rodzicami Pogody byli: Nasima Pilińska i Szymon Szatkowski. Całą historię opowiadał narrator - Lena Wiśniewska. Nad realizacją dźwięku i oświetlenia czuwał pan Jerzy Kot - wraz z uczniem również klasy VI B - Nikodemem Rostalskim.
Całość dopełniła scenografia, przepięknie wykonana przez panią Joannę Paupę,  ukazująca piękno każdej z pór roku, ale także ich odmienność.

Alicja Kubiak-Kwaśny

Kliknij na zdjęcie