Świątecznie w klasie 3a

Uwielbiamy warsztaty krawieckie z naszą panią Moniką i właśnie dziś je mieliśmy.😉 Jak to przed świętami, mieliśmy duuuuużo pracy. W poniedziałek były przedświąteczne porządki i każdy z nas miał za zadanie zrobić porządek w swoim pudle na przybory ( oj, niektórzy troszkę się namęczyli). We wtorek było do zrobienia wiele zadań i ćwiczeń. No i nadeszła upragniona środa 😉. Od samego rana robiliśmy stroiki wielkanocne. Z pomocą pani Moniki i naszych pań udało nam się uszyć kolorowe kurki, które później przyklejone były do podstawek. Potem jeszcze dodaliśmy jajeczka, zieloną trawkę i wyczarowaliśmy piękne stroiki. W międzyczasie zrobiliśmy nawet koszyczki do pisanek. Był też quiz i zabawy wielkanocne, aby każdy z nas wiedział jak najwięcej o nadchodzących świętach. A na koniec odwiedził nas zajączek i zostawił dla każdego prezent (chyba musimy być naprawdę grzeczni😉). Środy to są dość trudne dni, bo mamy dużo lekcji, ale taka jak dziś to mogłyby być częściej.
PS. Bardzo dziękujemy pani Monice za poświęcony czas i cierpliwość 😉
Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły zdrowych, spokojnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych
życzą uczniowie klasy 3a z panią Anią i panią Agnieszką 😉