„Pokaż, jak dbasz o planetę Ziemię”

Edycja I
Konkurs dla uczniów ze swarzędzkich świetlic szkolnych
trwa od 7.03.2022 do 7.04.2022 r.

Organizatorzy: Nauczyciele świetlicy Szkoły Podstawowej nr 3 w Swarzędzu

Konkurs jest adresowany do uczniów klas I-III uczęszczających do świetlic szkolnych.

Zasady:

1.Konkurs trwa od marca do kwietnia 2022 roku:
- 1 etap szkolny: marzec
- 2 etap międzyszkolny: marzec, kwiecień

2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolną techniką plakatu w formacie A3 lub A4 przedstawiającego różne aspekty dbania o ekologię w szkole, w domu, w naszej gminie, na całym świecie – do wyboru.

3. Prace należy wykonać samodzielnie kredkami, farbami, a także można je wzbogacić o elementy pochodzące z recyklingu: nakrętki, opakowania, papier,  itp.
4.Wykonane prace powinny zawierać następujące informacje:
- imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła.

Prace należy składać:
 od 7 marca do  28 marca 2022 r w świetlicy szkolnej - rozstrzygnięcie konkursu szkolnego.
5. Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy za udział.
 Dla zwycięzców ( miejsce I, II i III ) przewidziane są dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wykonane prace prosimy o dostarczenie do naszej świetlicy szkolnej SP nr 4 Swarzędzu, a my przekażemy Paniom w SP nr 3 Swarzędz.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 kwietnia 2022 r poprzez ogłoszenie wyników na stronie szkoły organizatora. W związku z pandemią nagrody dla zwycięzców zostaną przekazane do świetlic laureatów do dnia 25 kwietnia 2022 r