Wigilia w klasie V i VIII ZET

Oby tradycji stało się zadość i tego trudnego, pandemicznego roku spotkaliśmy się wspólnie. Uczniowie i rodzice podsumowali tegoroczny rok przy wigilijnym spotkaniu. Był poczęstunek, wspólne śpiewanie kolęd, rozmowy o podopiecznych, ale i gwiazdor, który nie omieszkał przynieść w swym wielkim, niejednym worku prezenty.
To tradycja wywodząca się z dawnych grup kolędników, a odnosząca się do noszonych przez nich gwiazd. Przyszła postać ubrana w baranicę i czapkę, której twarz ukryta została pod maską z długą brodą. Taki to Gwiazdor w worze z prezentami przyniósł nam upominki. Wszyscy sobie na nią zasłużyli, albowiem rózgi wśród prezentów nie było.
Ale to nie jedyna atrakcja tego wieczoru. Jeden z naszych uczniów obchodził też urodziny. Dlatego pośród wigilijnych prezentów znalazł się smaczny tort.
Najlepszego Michałku😍😍