„Choinka pełna niespodzianek”.

Szanowni Państwo
Po raz kolejny dzięki Państwu, wiele dzieci z naszej szkoły miało radośniejsze święta. Jak słyszymy w mediach, „wszystkie dzieci zasługują na radosne święta i prezenty”. Dzięki Waszej ofiarności takie bez wątpienia były. W tym roku obdarowano aż 24 uczniów. Widząc uśmiech na twarzach obdarowywanych jesteśmy pewne, że akcja ta ma sens. Przygotowane przez Was paczki niejednokrotnie stanowiły dar dla całej rodziny.
Za pośrednictwem wychowawców, którym także bardzo dziękujemy za zaangażowanie, składamy serdeczne podziękowania za udział w akcji
„Choinka pełna niespodzianek”.
Wraz z obdarowanymi dziękujemy za wszystkie otwarte serca. Mówią, że dobro powraca i tego Wam Szanowni Państwo życzymy.

Serdeczne podziękowania składamy
Firmie Deceuninck Poland Sp. z o.o.
oraz Państwu Przemysławowi Eichert i Ewie Redelbach Eichert z firmy BHF Poznań, Panu Romanowi Idaszek z Firmy Polkomtel Sp. z o.o., Panu Gerardowi z Marcelin Managament restauracja Podanie oraz Firmie Quest Food Sp. z o.o.