Święta tuż, tuż… w klasie 1d

Uczniowie klasy 1d już od 29 listopada rozpoczęli przygotowania do zbliżających się
ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
Tego dnia odbyły się warsztaty świąteczne z językiem migowym.
2 grudnia odbyło się spotkanie integracyjne dzieci, rodziców i nauczycieli, na którym wspólnie wykonywano kartki świąteczne.
6 grudnia w mikołajki odwiedziliśmy Fabrykę Bombek w Gnieźnie, gdzie dzieci dowiedziały się jak powstają te błyszczące cudeńka i miały okazję samodzielnie udekorować kilka szklanych bombek.
7 grudnia późnym popołudniem chętni uczniowie z rodzicami wzięli udział w świątecznym dekorowaniu sali lekcyjnej. Nasza sala wygląda obecnie bardzo odświętnie. Uroczo prezentuje się żywa jodła i wiele innych własnoręcznie wykonanych dekoracji.
Przed nami jeszcze pieczenie pierników w piekarni”Kromka” i spotkanie wigilijne, na które przygotowujemy krótkie przedstawienie.
Korzystając z okazji wszystkim, którzy czytają ten tekst składamy najlepsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt.

Uczniowie klasy 1d oraz p. M. Waszak i p. J. Kisiel
Zapraszamy do galerii zdjęć.