DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Już dzisiaj nasze dzieciaki spędziły wspólnie czas z okazji Dnia Postaci z Bajek! Było zabawnie, czytelniczo
i wyjątkowo. To dzisiaj mimo różnego wieku naszych podopiecznych, wszyscy mogliśmy wrócić myślami do bajek na których się wychowaliśmy. Zgadywaliśmy co łączy Calineczkę i orzecha laskowego, Kopciuszka i pantofelka, Królewnę Śnieżkę
 z lustrem... i tak dalej :) Nasi uczniowie przypomnieli sobie moc bajek oraz morały jakie z nich płyną. A kiedy mówimy o bajkach to nie możemy zapomnieć o książkach w których są opisane! Dzieciaki bardzo dobrze wiedzą jak o nie dbać i chętnie dzielą się swoimi pomysłami jak propagować czytelnictwo wśród swoich rówieśników. Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień wszystkim się podobał i nie możemy się doczekać powtórki za rok!