Niecodzienne spotkanie w klasach zet….

Muzyka, taniec i literatura dziecięca  to elementy kultury, w których realizuje swoje pasje życiowe Pani Agnieszka Kaczmarczyk.
Założycielka poznańskiego oddziału KLANZY,  trenerka i superwizorka Centrum Szkoleniowego, autorka szkoleń metodycznych z zakresu pedagogiki zabawy oraz rozwoju osobistego nauczycieli, współautorka płyt z piosenkami dla dzieci.
   20.10.21 mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach literackich prowadzonych przez Panią Agnieszkę. Teksty czytanych utworów ubogacone były zabawami muzyczno-ruchowymi zaczerpniętymi z technik  Klanzy .Sposób, w jaki czytała, wywoływał wśród uczniów  radość i ogromne zaangażowanie emocjonalne. Rekwizyty użyte w zabawach pobudzały ciekawość i bardziej  angażowały w odbiór czytanych tekstów. Na koniec zajęć wszyscy ustawili się do pamiątkowej fotografii.

Jerzy Kot