Spotkanie literackie

28 września 2021 roku uczniowie Oddziałów edukacyjno – terapeutycznych,w ramach projektu, uczestniczyli w kolejnym już spotkaniu literackim, mającym na celu promowanie wśród dzieci czytania wierszy i bajek jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i spędzanie wolnego czasu.

Pani Joanna Paupa opowiedziała uczniom o życiu i twórczości Marii Konopnickiej. Następnie przeczytała wiersz autorki pt. „Jesienią”. Uczestnicy spotkania porozmawiali na temat treści utworu, a następnie za pomocą plastycznych środków wyrazu zobrazowali swoją wizję darów jesieni, które można znaleźć w sadach. Wykazali ogromne zaangażowanie w trakcie zajęć. Z pomocą nauczycieli wykonali piękne, kolorowe prace.

Spotkanie minęło w miłej, przyjaznej atmosferze.

J.Kot