Konkurs karnawałowy

Zapraszamy uczniów do przebierania się w jednej z trzech kategorii i przesłania na adres samorzad.uczniowski@czworka.edu.pl swojego zdjęcia w stroju wraz z odniesieniem za co się przebrali i najlepiej też grafiką/zdjęciem tej postaci (dotyczy 1 i 3 kategorii – możemy po prostu nie znać jakiejś postaci z filmu czy gry i taka grafika może nam ułatwić do czego się mamy odnosić).
Kategorie:
1. Kinematografia (bajki, kreskówki, filmy, seriale)
2. Zwierzęta
3. Gry
Jeśli ktoś ma strój, który pasuje do kilku kategorii, musi się zdecydować na jedną. Każdy uczeń może wystartować we wszystkich kategoriach, ale do każdej może przesłać tylko jedno zgłoszenie i musi być ono inne niż do pozostałych (np. przebranie z lwa nie przejdzie jako Simba z Króla Lwa i jako zwierzę do dwóch kategorii, musi się zdecydować na jedno).Dla każdej z kategorii przewidziane są nagrody za miejsca na podium. Podobnie jak przy konkursie świątecznym, do każdej kategorii powołana jest komisja w składzie 1 opiekun SU i 4 uczniów z SU. Uczniowie z Samorządu nie mogą startować w kategorii, w której oceniają.

Zdjęcia można przesyłać do 14 lutego.
Pozdrawiamy, Samorząd Uczniowski