informacje dla rodziców


W ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji przedstawiamy prezentację podsumowującą działania przeprowadzone na terenie szkoły 
oraz propozycje ćwiczeń dla uczniów.

Nauczyciele specjaliści
http://sp4swa.webd.pl/prezentacje/Dysleksja.ppt
kliknij na ikonę, aby pobrać prezentacjęINFORMACJE  PO ZEBRANIACH

W związku z zapytaniami niektórych z Państwa uprzejmie informujemy, że:

 

1.  Decyzje w sprawie organizacji pracy szkoły ( plan, przydział sali lekcyjnej) podejmuje wyłącznie Dyrekcja Szkoły kierując się dobrem wszystkich uczniów
 i warunkami lokalowymi.

2.  Woda w dystrybutorach dla uczniów posiada od początku udostępnienia tylko temperaturę pokojową ( nie ma gorącej i zimnej) - dystrybutory ze względu na bezpieczeństwo nie są podłączone do sieci.

3.  W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom wchodzącym i wychodzącym z budynku szkolnego  prosimy rodziców o niełamanie przepisów ruchu drogowego ( znak zakazu przy drodze dojazdowej do szkoły). Niedostosowanie się proszę zgłaszać na Policję ( 61 84 148 00) i do Straży Miejskiej (61 65-10-986)

4. Ubezpieczenie i inne opłaty , o których była mowa na pierwszych zebraniach są dobrowolne.


Dyrekcja szkoły

Poniżej w załącznikach informacje o konkursach, projektach, uroczystościach organizowanych przez naszą szkołę

Innowacja pedagogiczna - Japonia

opublikowane: 22 mar 2017, 09:11 przez Marcin Socha


Projekt czytelniczy "Poczytam sobie i innym"

opublikowane: 23 paź 2016, 21:51 przez Marcin Socha

Od początku października bieżącego roku szkolnego realizujemy projekt czytelniczy adresowany do chętnych uczniów klas I-III. Celem projektu jest aktywizacja czytelnicza uczniów, popularyzacja czytelnictwa jako rozrywki i nauki, przedstawienie biblioteki jako źródła inspiracji czytelniczej, wdrażanie uczniów do samodzielności w planowaniu i samodzielności w realizacji własnych planów. Polega na wykonywaniu różnorodnych zadań związanych z poznawaną w danym miesiącu książką. Wykonanie kolejnych zadań jest nagradzane naklejkami gromadzonymi na karcie Klubu Czytelnika. Projekt zakończy się w maju 2017 r. prezentacją efektów pracy i nagraniem audiobooka.

jadłospis i cennik stołówki szkolnej

opublikowane: 20 paź 2016, 21:46 przez Marcin Socha


1-4 of 4