ZAWODY PŁYWACKIE „SWARZĘDZKI DELFIN”

opublikowane: 5 gru 2016, 00:07 przez Lidia Buchholz   [ zaktualizowane 5 gru 2016, 00:58 przez Marcin Socha ]

W niedzielę 04 grudnia br. na pływalni „Wodny Raj” odbyły się zawody pływackie „Swarzędzki delfin” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa uczniów z klas I-VI. Uczniowie rywalizowali w III kategoriach wiekowych.

W kategorii I udział wzięli: Maja Janik z klasy 1d, Maja Małyszka z klasy 2i, Miłosz Wichłacz z klasy 2d, Hubert Bełdowski z klasy 2d. W karegorii II wystartowali: Weronika Stachowiak z klasy 2c, Rozalia Bełdowska z klasy 3c, Zuzanna Snuszka z klasy 3d, Zofia Prałat z klasy 3i, Daria Hoffmann z klasy 3h, Zofia Ewertowska z klasy 4c oraz Maxymilian Szcześniak z klasy 3i, Maksym Kolasiński z klasy 4a, Igor Hoffmann z klasy 4c, Miłosz Szymański z klasy 5e, Adrian Rostalski z klasy 5e. W III kategorii rywalizowali: Iga Matuszewska z klasy 5d, Julia Juszczak z klasy 5e, Maciej Źródelny z klasy 5e, Marcin Stachowiak z klasy 6d, Jakub Śliwiński z klasy 6e, Jakub Klepaczewski z klasy 6f.

Trzy osoby z każdej kategorii, które uzyskały najlepsze czasy otrzymały okazały puchar i dyplom. Kilku naszych uczniów również znalazło się na podium:

II miejsce – Maja Janik (25m stylem grzbietowym) , najmłodsza reprezentantka naszej szkoły

III miejsce – Zofia Ewertowska (25m stylem klasycznym)

III miejsce – Iga Matuszewska (50m stylem dowolnym)

III miejsce Maksym Kolasiński (25m stylem dowolnym)

Uczniowie naszej szkoły Zofia Konon i Filip Adamczyk reprezentowali w zawodach UKS „Fala” Zosia zdobyła II miejsce w swojej kategorii.

Nagrody najszybszym pływakom wręczył Burmistrz Swarzędza Marian Szkudlarek.

Każdy zawodnik niezależnie od uzyskanego czasu otrzymał pamiątkowy medal.

Gratulujemy wszystkim odważnym zawodnikom, którzy wzięli udział w zawodach i godnie reprezentowali naszą szkołę!!!

kliknij na zdjęcie aby zobaczyć galerię

Agnieszka Ewertowska