XXI GMINNE IGRZYSKA SPORTOWE DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ 2016 - DZIŚ JEST CZAS NA TWÓJ RUCH!

opublikowane: 4 maj 2016, 04:54 przez Lidia Buchholz

W piątek 13 maja 2016 roku w obiekcie Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w godzinach od 10.00-12.00 odbędą się już XXI Gminne Igrzyska Sportowe Dzieci  i Młodzieży Niepełnosprawnej.

Organizator imprezy - pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Brzechwy w Swarzędzu Elżbieta Wieczorek - wraz ze swoimi współpracownikami zapraszają  bardzo serdecznie dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową razem z opiekunami oraz wolontariuszy do współtworzenia tego pięknego przedsięwzięcia. Tegorocznym działaniom organizatorów przyświeca hasło: Dziś jest czas na Twój ruch! Podejmijmy więc wszyscy razem działania na rzecz osób z niepełnoprawnością z naszej społeczności lokalnej i pomóżmy im doświadczyć po raz kolejny radości i satysfakcji z odniesionego zwycięstwa nad sobą. Pamiętajmy, że Dziś jest czas na Twój ruch!

ZAPRASZAMY NA XXI IGRZYSKA SPORTOWE DZIECI  I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ 2016 - DZIŚ JEST CZAS NA TWÓJ RUCH!