XX GMINNE IGRZYSKA SPORTOWE DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNYCH W SWARZĘDZU

opublikowane: 27 mar 2015, 04:50 przez Lidia Buchholz

15 maja 2015 roku w obiekcie Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbędą się XX Gminne Igrzyska Sportowe Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00, a zakończy się o 12.00. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne ze Swarzędza oraz całej gminy wraz z opiekunami. Celem imprezy jest integracja społeczna osób niepełnosprawnych przebiegająca w duchu zdrowej rywalizacji sportowej. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału wszystkich, którym bliskie jest hasło: „sport to zdrowie”. Gwarantujemy olimpijską atmosferę, miłą zabawę, atrakcyjne nagrody oraz pyszny poczęstunek. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z organizatorami imprezy pod numerem telefonu: 501 495 141.

Do zobaczenia na igrzyskach!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4

im. Jana Brzechwy w Swarzędzu i nauczyciele