opublikowane: 8 gru 2019, 21:01 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 8 gru 2019, 21:03 ]

6 grudnia 2019r. w Zespole Szkół Integracyjnych nr 1 w Poznaniu został zorganizowany

XV Mikołajkowy Turniej Bocci o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 1. W turnieju również wzięły udział 2 zespoły ze Swarzędza reprezentujące naszą „Czwórkę”. W tym roku udało nam się zdobyć III i VI miejsce, co uważamy za znakomity rezultat i efekt wielkiej pracy, którą włożyli w grę nasi uczniowie.

Ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzędzu wystąpiły: III miejsce zajął zespół „Niebiescy Swarzędz” w składzie: Piotr Pacyna, Helena Krygier, Ala Socha, natomiast miejsce VI zajął zespół „Wesołe Czwóreczki” w składzie: Jakub Zieliński, Norbert Pawlak oraz Mateusz Bajoński. Wszyscy zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami gry oraz bardzo precyzyjnymi rzutami.

Celem zawodów była promocja dyscypliny paraolimpijskiej-bocci, wdrażanie do aktywności fizycznej osób niepełnosprawnych oraz upowszechnianie zasad „fair-play”. Cały turniej przebiegł w bardzo miłej, przedświątecznej atmosferze oraz dostarczył niezapomnianych wzruszeń i emocji. Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani mikołajkowymi upominkami, a najlepsi otrzymali puchar i medale.

Serdecznie gratulujemy i czekamy na następne sukcesy!!!

Aleksandra Jankiewicz

Katarzyna Kozakiewicz