W zaczarowanym lesie- Ognisko integracyjne w Leśniczówce Zieliniec

opublikowane: 20 wrz 2016, 17:58 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 20 wrz 2016, 18:41 ]

Las późnym latem.

Las to takie zaczarowane miejsce, które uczy, bawi i relaksuje. Dlatego  też 14 września uczniowie klas specjalnych wyruszyli na wyprawę do zaczarowanego świata przyrody, aby poznawać jego tajemnice. Spacer miedzy drzewami, zapach roślin późnym latem, szelest liści pod stopami i zwierzęta znane i mniej znane to świat, którego przez kilka godzin doświadczaliśmy. Las to miejsce, które dla mieszkańców miast jest obce i tajemnicze. Lekcja realizowana na łonie przyrody to coś znacznie ciekawszego i przyjemniejszego niż codzienna nauka w szkole.  A jeśli jeszcze dodamy do tego ognisko i smaczne , pieczone na nim kiełbaski to nasz zachwyt jest uzasadniony.

Za gościnę na leśnej polanie w Zielińcu serdecznie dziękujemy Panu leśniczemu Ireneuszowi Kamińskiemu.

Maja Szwanka

KLIKNIĘCIE W ZDJĘCIE PRZEKIEROWUJE DO GALERII