Wystawa w kościele pw Matki Bożej Miłosierdzia

opublikowane: 14 cze 2019, 04:03 przez Arleta Łukasik

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac uczniów naszej szkoły przedstawiających  Ikonę Matki Boskiej Częstochowskiej. Prace zostały wykonane w czasie tegorocznych szkolnych rekolekcji. Obecnie można je podziwiać w kościele Matki Bożej Miłosierdzia. Stanowią element dekoracji na powitanie Matki Bożej w ramach nawiedzenia parafii w Ikonie Jasnogórskiej        w dniach 21 – 22 czerwca 2019 r.

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie, wkład  i artystyczną pracę.

katecheci

kliknij w link