WYCIECZKA DO DELI PARKU

opublikowane: 11 paź 2017, 11:30 przez Jerzy Kot
Deli Park - fantastyczne miejsce w którym uczniowie klas specjalnych naszej szkoły i uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej ze Swarzędza, dzięki uprzejmości Pana Ireneusza Szpota spędzili czwartkowe przedpołudnie. Pogoda może nie dopisała, bo towarzyszył nam ulewny deszcz, ale organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Może nie praktyczne, ale teoretycznie i multimedialnie zwiedziliśmy te miejsca, które powinniśmy doświadczyć w rzeczywistości. Mimo to  dzięki "Burzy mózgów" w pamięci pozostało wiele. Potem zabawy w ciekawej "Sali zabaw" wycisnęły z nas ostatnie poty, po których niezbędny był obfity posiłek, na który zaprosili nas organizatorzy. Przy gorącej herbacie , frytkach i chrupiącym kurczaku łapaliśmy oddechy. Odważniejsi w strugach deszczu zwiedzali także Deli Park - i o dziwo było ich wielu....
KLIKNIĘCIE W ZDJĘCIE PRZEKIEROWUJE DO GALERII