Wełenkowe historie

opublikowane: 6 sty 2020, 13:11 przez Arleta Łukasik

18 grudnia w Naszej Czwórce odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyświetlicowego konkursu "Wełenkowe historie". Konkurs skierowany był do dzieci uczęszczających do świetlic szkolnych w Swarzędzu.

Na konkurs wpłynęło 19 prac z trzech szkół podstawowych. Komisja z wielkim trudem wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach plastycznej i literackiej. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Elżbieta Wieczorek.

Z Naszego konkursu żaden uczestnik nie wyszedł z pustymi rękoma! Wszyscy otrzymali magiczną torebeczkę pełną pyszności J.

Dla dzieci spoza Czwórki był też dodatkowy drobny upominek.

Nagrody w "Wełenkowych Historiach" ufundowała Rada Rodziców J

Uroczystość odbyła się na holu, gdzie zaproszeni goście mogli podziwiać wystawę nadesłanych prac.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za ich trud włożony w wykonanie prac oraz ich opiekunom za zaangażowanie.

Wychowawcy świetlicy w SP4