Warsztaty „Poznajmy się lepiej” w klasie II c i II d

opublikowane: 18 paź 2017, 13:46 przez Jerzy Kot

16 października 2017 r. uczniowie klasy II c i II d gościli na zajęciach Panią Magdalenę Tracz, psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Swarzędzu, która poprowadziła warsztaty integracyjne „Poznajmy się lepiej”.

Ideą warsztatów jest aranżowanie sytuacji, w których uczniowie w przyjaznej atmosferze poznają siebie nawzajem, nawiązują pozytywne kontakty z rówieśnikami i kształtują umiejętność współpracy w grupie. W trakcie swobodnych zabaw i rozmów Pani Magdalena, budując klimat bezpieczeństwa i wzajemnej akceptacji, uczyła dzieci współdziałania z innymi oraz budowania poczucia własnej wartości i więzi z grupą.

Była to też niepowtarzalna szansa dla uczniów, aby lepiej poznać swoich kolegów i koleżanki, ich zainteresowania i zamiłowania. Drugoklasiści z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w warsztatach i z niecierpliwością oczekują kolejnego spotkania J

Jolanta Dębska

Leonarda Leżańska