Aktualności‎ > ‎

VENI…. VIDI…I POZAMIATAŁY

opublikowane: 26 mar 2019, 02:30 przez Jerzy Kot


         Tak najkrócej można opisać udział Mai Szmyt z kl VI b, Jagody Mężyńskiej i Oliwii Tromskiej z klasy IVc w  VIII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej „50 Mil” , organizowanym 22.03.19r. przez Szkołę Podstawową  nr 10 w Poznaniu.

        „50 mil” to jeden z niewielu konkursów na którym nie czuje się rywalizacji. Panuje na nim niesamowita atmosfera zabawy i radości . Ma to związek z repertuarem prezentowanych piosenek oraz atmosferą budowaną przez prowadzących. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych kl . IV-VI  i VII-VIII + gimnazja. Artyści występowali solowo lub zespołowo . Ogółem zgłoszonych było 176 uczestników.

       W trakcie obrad Jury prawie wszyscy uczestnicy tańczyli wspólnie, wszystkie znane im tance integracyjne od "Belgijki" do "Chocolate."

        Nasze trzy dziewczyny zdobyły: w kategorii solistów klas IV-VI  pierwsze miejsce  Maja Szmyt, drugie  miejsce Jagoda Mężyńska  i trzecie miejsce Oliwia Tromska. W kategorii kl VIII i gimnazjum , pierwsze miejsce zdobyła nasza była uczennica Ola Ławniczak…

Na zakończenie , zdobywcy pierwszych miejsc mieli możliwość

zaprezentowania  swoich piosenek podczas koncertu laureatów.

Gratuluję !!!

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z konkursu oraz filmów z nagraniami występów dziewczyn. Wystarczy kliknąć w zdjęcie
https://photos.app.goo.gl/nQrbi1wBXASg143H6
https://www.youtube.com/watch?v=WlGDNBfICFY&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=Qi3r5bOFpGo&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=GEYtx24kmmE&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=hObBRZECDdQ&feature=share

Comments