Uroczyste spotkanie wigilijne przedszkolaków w Pałacyku pod Lipami

opublikowane: 14 sty 2016, 06:21 przez Lidia Buchholz   [ zaktualizowane 15 sty 2016, 02:10 przez Marcin Socha ]

Świąteczny nastrój zawitał również do najmłodszych! Dnia 22 grudnia wszystkie grupy przedszkolne z naszej szkoły spotkały się na wspólnej, uroczystej Wigilii. Przy pięknie udekorowanych stołach uczniowie oddziałów przedszkolnych mogli skosztować tradycyjnych wigilijnych dań, takich

jak: barszcz oraz ryba. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania oraz wizyty specjalnego gościa, na którego wszystkie dzieci czekały z niecierpliwością – Gwiazdora.  Każdy otrzymał od niego wspaniały prezent  oraz mógł opowiedzieć mu, jak bardzo był grzeczny w tym roku. Na koniec dzieci zjadły słodki deser, zaśpiewały wspólnie kolędę, a następnie zadowolone i uśmiechnięte ruszyły razem ze swoimi nauczycielkami  w stronę szkoły.

Paulina Ruszkowska

Przedszkolaki w Pałacyku pod lipami