UCZNIOWIE "CZWÓRKI" W KONCERCIE KOLĘD PODCZAS OBCHODÓW 55 ROCZNICY POWSTANIA SWARZEDZKIEGO KLUBU HDK

opublikowane: 15 gru 2013, 21:13 przez Jerzy Kot   [ zaktualizowane 15 gru 2013, 22:37 ]

2013-12-14

14 grudnia  na zaproszenie Pana Eugeniusza Jacka,  Prezesa  swarzędzkiego klubu HDK, uczniowie  klas 1-6 i absolwentka „Czwórki” Sandra Paetz  mieli zaszczyt prowadzenia oraz wystąpienia z koncertem kolęd dla zaproszonych gości w ramach obchodów 55 rocznicy powstania klubu HDK w Swarzędzu.

W ponad półgodzinnym koncercie dzieciaki przybliżyły uczestnikom rodzinną  atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia, wprowadzając klimat wzajemnej życzliwości, dobra i pokoju. Na twarzach wielu słuchaczy pojawiły się  łzy wzruszenia, ukradkiem ocierane  rąbkami chusteczek. Myślę ,że te chwile to piękne podziękowanie dla tych niesamowitych ludzi za ich poświecenie dla ratowania życia innych, darem własnej krwi….a dla uczniów znakomita lekcja wychowania, w której przykład krwiodawców, Ich bezinteresownego  zaangażowania,  stanowi wzór do naśladowania.

Jerzy Kot