TRZECIE KLASY DLA NIEPODLEGŁEJ

opublikowane: 10 lis 2018, 00:29 przez Jerzy Kot
W jesienne, listopadowe popołudnie, z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, uczniowie klas III wspólnie z p. Dyrektor Elżbietą Wieczorek, p. Dyrektor Arletą Łukasik oraz wychowawczyniami uczestniczyli w Wieczornicy patriotycznej. Uroczystość uświetnili również swoją obecnością zaproszeni harcerze oraz rodzice. Uczniowie pod opieką p. Jolanty Dębskiej, p. Agnieszki Czwojdrak i p. Jerzego Kota zaprezentowali program artystyczny, w którym kluczowym słowem była Ojczyzna. Spotkanie przebiegło w podniosłej atmosferze, skłaniającej do refleksji nad losami kraju. Niezwykły nastrój udzielił się uczestnikom uroczystości podczas słuchania wierszy i pieśni patriotycznych prezentowanych przez trzecioklasistów oraz uczennice klasy IV Jagodę i Oliwię. Panujący półmrok, wspaniałe dekoracje i oświetlenie stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Przedstawienie było ciekawą lekcją historii, która dostarczyła zebranym wielu wzruszeń.
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA GALERII  fot. J Kot