TEATR JEDNEGO i więcej AKTORA

opublikowane: 18 cze 2017, 22:37 przez Marcin Socha

9 czerwca w holu szkoły miał miejsce kolejny festiwal artystyczny „Teatr Jednego i więcej Aktora”. Uczniowie klas I – III jak zwykle popisali się pomysłowością w interpretacji wierszy naszego patrona Jana Brzechwy. Włożyli również dużo pracy w przygotowanie strojów i rekwizytów. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że w wielu przypadkach mieliśmy do czynienia z prawdziwie aktorskimi kreacjami. Jury festiwalowe stanowili wszyscy nauczyciele obecni na widowni. Nasza niezawodna publiczność złożona z uczniów klas I – III i oddziałów 0 uczestniczyła w wydarzeniu na tyle uważnie, żeby w przerwie na obliczenie wyników rozwiązywać i samodzielnie układać zagadki związane z treścią zaprezentowanych wierszy. Widzowie przyznali również nagrodę publiczności dla prezentacji, która zrobiła na nich największe wrażenie.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom, dziękujemy publiczności  i koleżankom wychowawczyniom klas, które uczestniczyły w imprezie.

Katarzyna Bednarek   Marzena Waszak

kliknij na obrazek aby zobaczyć galerię