Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców

opublikowane: 17 paź 2016, 06:37 przez Lidia Buchholz
26 września na boiskach szkolnych na os. Kościuszkowców odbyły się Mistrzostwa Miasta i Gminy Swarzędz w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców. O zwycięstwo walczyło 7 sztafet dziewcząt i 7 sztafet chłopców. Naszą szkołę reprezentowały: Zuzanna Czerwińska z klasy VIc, Julia Mężyńska z VIc, Monika Kozłowska z Vd ,Ula Pogodzińska z Vd, Julia Jakubowska z Vf, Zofia Konon z Vf , Olga Nowakowska z Vf oraz Oliwia Janicka z IVa, zdobywając I miejsce.

Najwyższe miejsce i tym samym awans do Finałów Powiatu wywalczyła również sztafeta chłopców w składzie: Kacper Bartkowiak z klasy VIb, Adam Białas z VId, Kacper Janik z VId, Marcin Stachowiak z VId, Jasiu Wermiński z VId, Kacper Kroczyński z VIf, Szymon Springer z Ve i Bartek Szukalski z Ve.

Finały Powiatu Poznańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców odbyły się 28 września w Kórniku. Sztafeta chłopców w składzie: Kacper Ba

rtkowiak z klasy VIb, Adam Białas z VId, Kacper Janik z VId, Marcin Stachowiak z VId, Jasiu Wermiński z VId, Kacper Kroczyński z VIf, Szymon Springer z Ve, Bartek Szukalski z Ve oraz Bartosz Ostrowski z VId zdobyła IV miejsce na 16 startujących zespołów.

Dziewczęta w składzie: Zuzanna Czerwińska z klasy VIc, Julia Mężyńska z VIc, Aleksandra Rozynek z kl VIf , Monika Kozłowska z Vd ,Ula Pogodzińska z Vd , Zofia Konon z Vf , Olga Nowakowska z Vf , Oliwia Janicka z IVa oraz Oliwia Kolasińska z klasy VI, zdobyły X miejsce. Brało udział 17 sztafet dziewcząt.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Ewertowska