SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SWARZĘDZU NA PODIUM W WYŚCIGACH RZĘDÓW KLAS II ORAZ III.

opublikowane: 24 sty 2018, 13:40 przez Arleta Łukasik

23 stycznia 2018 roku odbyły się w Paczkowie zawody – „Wyścigi rzędów” dla uczniów klas drugich oraz trzecich Miasta i Gminy Swarzędz. W imprezie tej wzięła udział również Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Brzechwy ze Swarzędza, którą reprezentowali: Maja Janik, Laura Chmielewska, Tomasz Chmielewski (klasy II), Tymoteusz Czarnota, Kacper Skrzypczak, Dominika Kuklińska, Mikołaj Krzyżan, Antonina Sikora, Zuzanna Hoffmann (wszyscy klasy III). Uczniowie ci, najlepiej wypadli na eliminacjach wewnątrzszkolnych i pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego przygotowywali się do zawodów. Wśród siedmiu biorących w konkursie szkół „czwórka” w końcowym rozrachunku zajęła drugą lokatę z minimalną stratą do liderującej drużyny z Zalasewa. Od samego początku ton poszczególnym konkurencjom nadawali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4, jednak błędy popełnione w końcowej fazie turnieju zadecydowały o spadku na drugą lokatę.  Oczywiście miejsce na podium i tak jest ogromnym osiągnięciem naszych uczniów BRAWO!!!

Łukasz Szybaj