Święto Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym „Jeżyki”

opublikowane: 20 lut 2014, 22:15 przez Jerzy Kot

31 stycznia br. w grupie „Jeżyki” mieliśmy bardzo ważne święto – Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przygotowania do tego dnia rozpoczęły się dużo wcześnie – musieliśmy przygotować piękne zaproszenia, a potem wspaniałe prezenty: dla babć naszyjniki w kształcie serca, a dla dziadków ramki z naszymi zdjęciami. O umówionej godzinie „widownia” czekała z niecierpliwością na występ. Dzieci recytowały zabawne wierszyki oraz zaśpiewały piosenki o babci i dziadku, a na koniec, obowiązkowe, „100 lat”. Po udanym występie mali aktorzy zostali nagrodzeni brawami. Dziadkom i babciom oczywiście podobały się popisy wnuków, a jeszcze bardziej wspaniałe prezenty, które zostały wręczone po występie. Na koniec przyszedł czas na pyszny poczęstunek!

Joanna Lewandowska

2014-31-01