Sukces naszego przedszkolaka w Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Przedszkolaków „Wiosna w poezji dziecięcej” w SP Kobylnica

opublikowane: 6 maj 2018, 12:56 przez Jerzy Kot

19.04.2018 roku w Szkole Podstawowej w Kobylnicy odbył się Gminny Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Wiosna w poezji dziecięcej”.
W konkursie brało udział wiele dzieci z oddziałów przedszkolnych szkół podstawowych i z przedszkoli. Wszyscy uczestnicy przygotowali się odpowiednio do występu i prezentowali wiersze na wysokim poziomie.
Konkurs wygrała Magdalena Broniszewska z oddziału przedszkolnego „Sówki” z naszej szkoły, która zaprezentowała wiersz naszego patrona, Jana Brzechwy, pod tytułem: „Przyjście wiosny”. Serdeczne gratulacje!
Ogromne podziękowania kieruję w stronę Rodziców dziewczynki, którzy bardzo zaangażowali się w przygotowanie Madzi do konkursu.

Renata Wałejko

KLIKNIECIE W ZDJĘCIE PRZEKIEROWUJE DO GALERII