STREET HANDBALL TOUR WIELKOPOLSKA 2018

opublikowane: 25 maj 2018, 23:50 przez Jerzy Kot
STREET HANDBALL TOUR WIELKOPOLSKA 2018

O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

11 maja przy Centrum Handlowy ETC w Swarzędzu odbył się Street Handball Tour Wielkopolska o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny. Zespół pierwszy w składzie: Oliwia Janicka, Zuzanna Greser, Klaudia Karpińska, Julia Jakubowska, Paskal Głowacki, Bartosz Harasimczyk, Jakub Kozłowski, Mateusz Adamczyk, Patryk Jankowiak, Marcel Olejniczak, Michał Olszewski wygrał 2 spotkania. W ostatnim meczu uległ zespołowi ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Drugi zespół w składzie: Aniela Filip, Daria Hoffmann, Antonina Sikora, Adam Błachnio, Adam Szamajda, Antoni Rogalski, Jakub Tomelka, Marcel Jankowiak, Adrian Chełmiński,  jeden mecz zremisował, resztę zdecydowanie wygrał i tym samym zdobył I miejsce w Turnieju awansując do wielkiego finału.

Finał odbył się w sobotę 19 maja br. na Placu Wolności w Poznaniu. W finale w Poznaniu godnie i z wielkim zaangażowaniem naszą szkołę reprezentowali: Adam Błachnio, Adam Szamajda, Jakub Tomelka, Antoni Rogalski, Adrian Chełmiński, Oskar Jerzyński, Antonina Maj, Weronika Stachowaiak.

GRATULUJEMY!!!

Agnieszka Ewertowska