Spotkanie z Hondą

opublikowane: 23 paź 2018, 12:33 przez Jerzy Kot

Dnia 9 października grupa przedszkolna „Sówki” uczestniczyła w zajęciach  dogoterapii, które odbyły się w naszej szkole pod kierunkiem Pani Mai Szwanka. Główną bohaterką tego dnia był labrador Honda. Przed rozpoczęciem zajęć dzieci zostały zapoznane z zasadami, których należy przestrzegać podczas zajęć z psem oraz o konieczności przestrzegania ciszy i spokoju. W trakcie zajęć Pani Maja odkrywała przed dziećmi tajniki pracy z psem-terapeutą. Dużą radość sprawiło dzieciom to, że mogły głaskać i karmić Hondę.  Pani Maja pokazała w jaki sposób można bezpiecznie bawić się z psem, zademonstrowała wiele ciekawych umiejętności, których nauczyła Hondę.

Spotkanie było ciekawe i atrakcyjne. Przedszkolaki aktywnie brały w nim udział, zdobyły nowe doświadczenie. Z uśmiechem i radością pożegnały się z Panią Mają i Hondą. Z niecierpliwością czekają na kolejne spotkanie.

Dziękujemy

Grupa „Sówki” z                                                                                                           wychowawcami