Aktualności‎ > ‎

SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W KLASACH II -IV ZET

opublikowane: 10 gru 2017, 05:37 przez Jerzy Kot
Ho,ho,ho...Idę do Was....Czekacie? Oczywiście, że czekamy! Nawet stroje odpowiednie mamy. A nawet całą Twoją historię znamy. 
Tak to właśnie uczniowie klasy 2 i 4 ZET przeżyły niesamowite spotkanie z Mikołajem . No, może Mikołaja to tak osobiście nie było, bo w jego imieniu występowała Pani Majka, która do pomocy zaprosiła Hondzię, ale całe spotkanie zostało skrupulatnie zarejestrowane przez optyczne oko Pana Jurka i dostarczone zainteresowanemu. Mikołaj bowiem obiecał niespodzianki, ale z góry zastrzegł, że nic za darmo. Mocno więc wszyscy musieli się gimnastykować by na wszystkie trudne pytania dotyczące życia i zwyczajów mikołajkowych opowiedzieć, a i mroźnych oraz zimnych stref klimatycznych bliskich sercu Mikołaja doświadczyć. No i cóż ... okazało się, że egzamin wszyscy zdali na szóstkę - i ci mali i ci duzi. Jedynie Hondzia nie do końca była zadowolona, że buciki ze smakołykami właścicielom oddać musi i co w niektórych ślady ząbków zostawiła. Czego jednak naszemu pupilkowi się nie wybacza?
A ostateczna wojna na śnieżki? Waw! To dopiero był szał? 
I tak to wszyscy egzamin zaliczyli, prezenty dostali, a następnie Mikołajowi się odwdzięczyli jego portret wykonując i mu przekazując.. 
To tak "na górkę" by w przyszłym roku o nas nie zapomniał.

KLIKNIĘCIE W ZDJĘCIE PRZEKIEROWUJE DO GALERII

https://photos.app.goo.gl/Zx6S29ufmMmNohC23

Comments