ŚNIADANIE WIELKANOCNE

opublikowane: 2 maj 2014, 07:03 przez Lidia Buchholz   [ zaktualizowane 6 maj 2014, 09:36 przez Marcin Socha ]
Święta Wielkanocne to szczególne i wspaniałe święta. Ważne jest, aby w pierwszym dniu świąt wspólnie w gronie rodzinnym spożyć świąteczne śniadanie. Oddział przedszkolny „Pszczółki” z SP 4 wybrał się w ostatnim dniu przed świętami właśnie na śniadanie do „Pałacu pod Lipami” w Swarzędzu.

Grupa przedszkolna wraz z opiekunami została serdecznie powitana przez p. Agnieszkę Bruss – Kotecką. Na początku dzieci samodzielnie wykonały piękne gniazda, w których później znalazły słodkie upominki od zajączka. Następnie grupa udała się do pałacu na śniadanie wielkanocne, które wyglądało i smakowało znakomicie. Dużą atrakcją dla dzieci była możliwość wejścia na najwyższą wieżę, jaka jest w Pałacu oraz wykonanie własnoręcznie pisanek. Spotkanie zakończyło się spacerem po Skansenie Pszczelarskim.

Serdecznie dziękujemy p. Agnieszce Bruss – Koteckiej za zorganizowanie ciekawego spotkania oraz za miłą atmosferę.

Monika Jabłońska

Wielkanoc - pszczółki