RODZINNY PIKNIK "CZWÓRKI 22.10.2016

opublikowane: 23 paź 2016, 05:16 przez Jerzy Kot

Kolejny piknik rodzinny w „Czwórce” za nami. Ty razem pogoda podczas ostatnich dni nie rozpieszczała, dlatego wszystkie atrakcje miały miejsce w holu szkoły. A było ich niemało! Imprezie towarzyszyły występy 15 dzieci uczęszczających na zajęcia wokalne prowadzone przez p. Jerzego Kota. Towarzystwo Ochrony Zwierząt zaprezentowało swych podopiecznych. Grupa Capoire pokazała sporty obronne rodem z Brazylii. Tancerze z SP4 uczęszczający na zajęcia Studia Tanecznego i Baletowego Anny Kusz poderwali zgromadzonych dźwiękami hip – hopu. Publiczność zabawiała też inscenizacja Kompanii Czarnego Gryfa.

Klasy: 1a, 3f, 3i, 2d, 1d, 2h, 3g, 3b, 2f przygotowały szereg niespodzianek na swoich stanowiskach: jesienne ludki, wróżby i łamigłówki, bezpieczeństwo i alkogogle Grzegorza Polaka, artystyczne, malowanie buzi, soki i jabłka, malowanie paznokci i tatuażu, zabawki i maskotki, czesanie włosów . Ponadto klasy pierwsze przygotowały dekorację stołówki. Nie zabrakło też  uczniów pomagających oraz  pomocników i asystentów z klasy 4 c i klasy Ma i Gabrysi z klasy IV b Każdy mógł skosztować wspaniałych domowych wypieków przyniesionych przez rodziców klas 3g, 4c, 3e, 3d, 4b, 6f, 5d, 6b, 1d, 1c, 2a, 6z, 1d, 2e, 2c, 6d, 3c, 2f, 1z, 4z, 2h, 6e, 2g,1b,4e, 3f, 2a.(jeśli kogoś pominąłem, proszę o wyrozumiałość).

W imieniu organizatorów bardzo dziękuję wszystkim Dyrekcji, uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi za pomoc w organizacji pikniku. Zebrano 2726zl, 34 gr. Kwota ta zostanie przeznaczona. na zakup materiałów i pomocy dydaktycznych do świetlicy i na zajęcia dodatkowe.

Kliknięcie na dolne zdjęcie otwiera całą galerię :)