RAJD ROWEROWY „CZWÓRKA WITA WIOSNĘ”

opublikowane: 4 kwi 2017, 04:58 przez Lidia Buchholz

W sobotę 25 marca grupa chętnych uczniów wraz z opiekunami wzięła udział w pierwszym rajdzie rowerowym „Czwórka wita wiosnę”. Wyruszyliśmy o godzinie 10.00 spod szkoły i pokonaliśmy 20 km trasę. Byliśmy w Jasiniu, Gortatowie, Uzarzewie, Gruszczynie, przejechaliśmy dookoła jezioro swarzędzkie. Trasa była bardzo atrakcyjna ale i wymagająca. Krótką przerwę na przekąskę i picie zrobiliśmy w Uzarzewie w Muzeum Przyrodniczo-Łowieckim oraz nad jeziorem swarzędzkim. Pogoda nam dopisała, humory również. Cieszymy się, że uczniowie, którzy z nami pojechali aktywnie wykorzystali swój wolny czas, promując aktywność fizyczną.

Bardzo dziękujemy panu Danielowi Olszewskiemu, który z nami uczestniczył w tej udanej wyprawie.

Agnieszka Ewertowska